Güncel

10 Kasım Atatürk’ü anma programı düzenlendi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, vefatının 83. yıl dönümü münasebetiyle, tüm ülkede olduğu gibi Bolvadin’de de bir anma programı gerçekleştirildi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83’ncü yıldönümü nedeniyle Bolvadin’de çelenk sunum ve anma programı düzenlendi. Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreninin ardından Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde anma programı gerçekleşti.

Kaymakamlık Makamı çelengini Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, Belediye Başkanlığı çelengini Belediye Başkan yardımcısı Cavit Gönbe tarafından Atatürk Anıtı’na sunulmasından sonra, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal saati olan 09.05’ te ilçe genelinde çalınan sirenler eşliğinde bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okunması ile bayraklar yarıya indirildi.

Atatürk Anıtı’ndaki törenin ardından ilçemiz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Mustafa Kemal Atatürk’ü anma programına geçildi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba