Bolvadin HaberManşet

Bolvadin basın mensupları, Kaymakam Bolat’ı ziyaret etti

2021 Yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Giresun Şebinkarahisar Kaymakamlığından, Bolvadin Kaymakamlığı’na atanan Taner Bolat’a, Bolvadin basının temsilcileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bolvadin basın mensuplarından oluşan heyette; Yenises Gazetesi imtiyaz sahibi Kadir Kalay, 24 Eylül Gazetesi imtiyaz sahibi Sadık Bosnalı, Bolvadin Postası imtiyaz sahibi Ertuğrul Sevim, Bolvadin Kent Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Barış Ceylan Ak, İhlas Haber Ajansı temsilcileri Mücahit Kuzu ve Onur Dal, Demirören Haber Ajansı ve Anka Haber Ajansı temsilcisi İlyas Kaan Taytak ile Bolvadin Kaymakamlığı görevine başlayan, Kaymakam Taner Bolat’ı makamında ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Taner Bolat, “Basın mensuplaranın ziyaretinden ve kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, Bolvadin için neler yapılabilirliğini, birlikte el ele vererek güzel ve başarılı çalışmalara imza atılabileceğine inanıyorum.” dedi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba