Belediye

Bolvadin Belediyesinden ‘Dünya Gazeteciler Günü’ kutlama mesajı

Demokrasinin temel dinamiklerinden olan basın; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkin aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir.

Bilgilendirici ve yol gösterici işleviyle basın; sivil toplumun her geçen gün gelişen dinamik yapısını beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak millet vicdanının sesi olmaktadır.

Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeten, uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın-yayın kuruluşlarında fedakârca çalışan, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda yoğun emek harcayan tüm değerli basın çalışanlarının “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü”nü kutluyor, ebediyete irtihal edenleri rahmetle anıyoruz.

Bolvadin Belediye Başkanlığı

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba