Spor

Bolvadin Belediyespor Kulübü’nde kongreye gidiyor

Bölgesel Amatör Ligde mücadelesini sürdüren Bolvadin Belediyespor Kulübü Derneği olağan genel kurulu toplantısını 13 Ağustos 2021 Cuma günü saat 17.30’de Belediye nikah ve toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Bolvadin Belediyespor Kulübü Derneği yönetiminden yapılan açıklamada; Bolvadin Belediye Sporumuz 2 sezondur, ilçemizi bölgesel amatör ligde başarı ile temsil etmektedir. Artık ilçemizi profesyonel liglere taşıma zamanı gelmiştir ve ”hedef 3. Lig” parolası ile önümüzdeki sezonda şampiyonluğa oynayacak bir takım kurulması yönünde irade oluşmuştur.

Şampiyonluğa giden bu yolda yeni bir heyecan oluşması, ilçemizin isminin ve markalarının ülkemize tanıtılması için isim, tüzük ve yönetim kurulu sayısal yapısının da değiştirilmesi planlan olağanüstü genel kurul kararı alınmıştır. Bu yolculukta, her türlü yönetim pozisyonunda, maddi katkıda bulunarak bizimle olmak isteyen tüm hemşerilerimizle görüşmeye hazırız.” ifadeleri kullanıldı.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba