Sivil ToplumBelediyeSiyaset

Bolvadin heyeti GSB’nin, Afyonkarahisar protokol törenine katıldı

Bolvadin heyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak gençlik ve spor yatırımlarıyla ilgili protokol imza törenine katıldı.

Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Topçu ve merkez, belde ve köy muhtarları katıldı. Heyet Gençlik ve Spor Bakanlığı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve MHP Afyonkarahisar Miletvekili Mehmet Taytak ile bir araya geldi.

Bolvadin Belediyesi sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada; “Gençlik ve Spor Yatırımları” Afyonkarahisar protokol törenine Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanımız Sayın Fatih Kayacan, Beraberindeki Heyet ve Afyonkarahisarlı Hemşehrilerimiz ile Birlikte Katılım Sağladık. Törende Afyonkarahisar’ımız ve tüm ilçelerimizle birlikte “BOLVADİN” ilçemize yapılacak olan yatırımlar için imza attık. Yaklaşık 250 milyon lira değerindeki yapılacak yatırımlar Afyonkarahisar’ımıza , ilçelerimize, beldelerimize ve BOLVADİN’imize Hayırlı Olsun.” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu ve Başkanı Cafer Cumhur Çetinova sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; AFYONKARAHISARIN 17 ILCESININ BELEDIYE BASKANLARI VE KASABA BELEDIYE BAŞKANLARI TAMAMI ORADAYDI SAYIN VALIMIZ GÖKMEN CICEK VE AFYONKARAHISAR MILLET VEKILLERI MEHMET TAYTAK VE BOLVADIN BELEDIYE BAŞKANI FATIH KAYACAN AFYONKARAHISAR IL GENEL UYELERI DERVIS AYNACI ABDIL KADIR EMRULLAHOGLU BOLVADINDEN FEDAKARLIK YAPAN MUHTAR ARKADASLAR KATILDIK SUNU BELIRTMELIYIM IYI Kİ GITMISIZ ÇÜNKÜ MEMLEKET SEVDASI ONCE GELIR SAYIN BAKAN MEHMET KASAPOGLUNU KADIM SEHRIMIZE ISRARLA DAVET ETTIK VE KISMEN DE OLSA KISA KISA GORUSME IMKANIMIZ OLDU BIZIM GAYEMIZ BOLVADIN ISMINI ORDA YAZDIK ÇÜNKÜ EN AZ 10 DEFA SAYIN BAKANA BOLVADIN KADIM SEHIR SOYLEDIK UMUDUM O DURKI BOLVADIN INŞALLAH YARARLANACAK BIZIM SLOGANIMIZ ÖNCE BOLVADIN.” ifadelerini kullandı.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba