Emniyet Jandarma Haberleri

Bolvadin polisi, Kızılay’a kan bağışında bulundu

Bolvadin ilçe Emniyet Müdürlüğü personeli, Kızılay’a kan bağışında bulundu. İlçe Emniyet Amiri Ahmet Gürfidan ile emniyette görevli personeller, Emniyet binasında düzenlenen kan bağışı kampanyasına katıldı.

Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, düzenlenen program dahilinde Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu. Kan bağışı, İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ve bahçesinde düzenlendi. Programa Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bazı şube müdürleri, resmi ve sivil polis ekipleri katıldı. Gerekli evrakları dolduran ekipler, Kızılay’dan gelen kan alma aracında sağlık kontrolünden geçirildikten sonra kanlarını verdiler.

Bolvadin İlçe Emniyet Amirliği olarak gönüllü personellerle kan bağışında bulunduklarını kaydeden Emniyet Amiri Ahmet Gürfidan, “Kan bağışı aynı zamanda sosyal bir sorumluluktur. Bir gün bizim veya sevdiklerimizin kana ihtiyacı olabilir.” Kan ihtiyacının karşılanması noktasında vatandaşların hassasiyet göstermeleri gerektiğini belirterek vatandaşları kan vermeye davet etti.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba