Belde ve Köy Haberleri

Bolvadin’de 5 köy yoluna sıcak asfalt çalışması başlatıldı

İl Özel İdare ekipleri tarafından Bolvadin’e bağlı Güney, Kutlu, Nusratlı, Taşlıdere, Yörükkaracaören köy yollarına sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

İl Özel İdaresi Ulaşım Yol Müdürü Faik Karakoç, Bolvadin İlçe Özel İdare Müdürü Hasan H. Keskin, Ak Parti Bolvadin İlçe Başkanı Hasan Topçu, İGM Üyeleri Abdülkadir Emrullahoğlu, Carullah Kolay, Necati Şevik ve köy muhtarları ile birlikte 5 köy yolundaki, sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada köy yollarının sıcak asfalt serileceğini duyurdu. Yurdunuseven: “2021 Yılı yatırım programında olan Güney, Kutlu, Nusratlı, Taşlıdere, Yörükkaracaören köy yollarımızda sıcak asfalt çalışması başladı. Afyonkarahisar’ımızın her köşesini hizmetin en iyisiyle buluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bolvadin’imize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba