AsayişEge Bölge

Bolvadin’den Sivrihisar’a giden, hırsızlık şüphelisi yakalandı

Bolvadin’den Eskişehir’e giden, hırsızlık şüphelisi 2 kişi, önce köpeklerin daha sonra duyarlı vatandaşların saldırısına uğradı.

Edinilen bilgilere göre olay, Sivrihisar’ın Kaldırım köyünde meydana geldi. Bir süre önce Bolvadin’den inşaatta çalışmak için geldiği öğrenilen R.B. ve M.D., yakın zamanda Kaldırım köyüne tekrar geldi. Hırsızlıktan sabıkası olan iki şüpheli, gece saatlerinde mahallede gezmeye başladı. Boş evlerin çevresinde dolandıkları esnada başıboş köpeklerin saldırısına uğrayan şüpheliler, duyarlı köy halkının da dikkatini çekti. R.B. ve M.D.’den şüphelenen köylüler, şahısları yakalamaya çalıştı. Kısa kovalamaca sonrası şüphelilerden R.B., köylü tarafından yakalanırken, M.D. kaçmayı başardı.

Oluşabilecek bir hırsızlık olayı, hem köpekler hem de duyarlı köylüler tarafından engellenmiş oldu. Yakalayan köy sakinlerince darp edilen şüpheli R.B., güvenlik güçlerine teslim edildi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba