BelediyeSiyaset

Devam eden ve planlanan yatırımlar istişare edildi; Kayacan destekçilere teşekkürlerini iletti

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, ile görüşen Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan devam eden ve planlanan yatırımları istişare etti.

Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun ziyaretleri kapsamında Bolvadin’de devam eden ve planlanan yatırımlar noktasında atılan adımlardan bahseden Başkan Kayacan sosyal medya hesaplarında şu açıklamalarda bulundu.

Kayacan; “Belediyemiz tarafından İnşası gerçekleştirilen kadın kültür evi binasındaki yarı olimpik yüzme havuzu yatırımına ve termal tesisimizde yapılacak spor kompleksi için, nakit destek veriliyor. Bununla beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Bolvadin’deki yatırımları için Cumhuriyet tarihinin en büyük bütçesi tahsis ediliyor.

Emeği geçenlere; başta değerli Bakanımız Dr. M. Muharrem Kasapoğlu’na,
Valimiz Gökmen Çiçek’e eski Bakanımız ve Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na,
Milletvekillerimiz Av. Ali Özkaya’ya, Av. İbrahim Yurdunseven’e, Mehmet Taytak’a, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Topçu’ya gönülden teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba