Belde ve Köy HaberleriBolvadin HaberGüncel

Dişli beldesine tekstil fabrikası kurulacak, 500 kişi istihdam edilecek

Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir, İŞKUR ile tekstil fabrikasının ön izin sözleşmesi imzalandı. İstihdama büyük katkı sağlayacak olan fabrika tam anlamıyla hizmete girdiğinde 500 kişi istihdam edileceği belirtildi.

Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Biz bu yola koltuk sevdası makam sevdasıyla değil hizmet sevdasıyla çıktık tek gayemiz halkımıza hizmet etmektir. Afyonkarahisar çalışma ve iş kurumu il müdürlüğümüzde beldemize 500 kişinin istihdam edileceği tekstil fabrikasının ön sözleşmesini yatırımcı Deniz Özalan ile birlikte imzaladık. Bizlere ve beldemize hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar milletvekilimiz Sayın Ali Özkaya, milletvekilimiz ibrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar işkur il müdürümüz Ahmet Karakaya‘a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Çıkmış olduğumuz bu yolda Rabbim bizleri utandırmasın İnşallah, hayırlısı olur.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya sosyal medya aracılığıyla, Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir’i tebrik etti

Özkaya mesajında “Hayırlı uğurlu olsun. Tebrikler, Süreyya Başkan her şeyi başarır.”ifadelerine yer verdi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba