Bolvadin Haber

DP Genel Başkanı Uysal’dan Bolvadin’e ziyaret

DEMOKRAT Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, çıkan yangında 10’dan fazla iş yerinin zarar gördüğü Bolvadin çarşı merkezini ziyaret ederek, esnafa geçmiş olsun dileğinde bulundu.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Bolvadin ilçesinde çıkan yangında 10’dan fazla iş yerinin zarar gördüğü çarşı merkezini ziyaret ederek, esnafla görüştü. Esnafa geçmiş olsun dileklerini ileten Gültekin Uysal’a İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz ve DP İl Başkanı Hikmet Bülbül eşlik etti.

Ziyareti sonrası bir açıklama yapan Gültekin Uysal, “Temennimiz, duamız bu tür hadiseler yaşanmasın ama Bolvadin gibi tarihi bir ilçemizin merkezinde tarihi çarşısında inşallah vesileyle daha güzel bir ortamda faaliyetlerine devam ederler. Sevindirici olan maddi kayıplarımız var ama can kaybımız yok. Seferberlik halinde olur ve kısa sürede burada mağduriyet gider işletmelerimiz, tüccarlarımız, esnaflarımız yeniden çalışmalarına başlarlar. Allah daha beterinden saklasın” dedi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba