Sağlık

Dr. Gülsüm Ateş Doğan, Bolvadin 112 istasyonlarını ziyaret etti

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Başhekim Dr. Gülsüm Ateş Doğan, Bolvadin 112 acil servis hizmetleri istasyonlarını ziyaret etti.

Bolvadin 112 Acil sağlık hizmet İstasyonu ziyareti sırasında nöbetteki sağlıkçılar ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi alan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Başhekim Dr. Gülsüm Ateş Doğan’a telsiz sorumlusu ve eğitim birim sorumlusu personellerde eşlik etti.

İnsan sağlığını korumak için gecesini gündüzüne katan sağlık personellerine destekleri sürdürdüklerini vurgulayan Dr. Gülsüm Ateş Doğan; “Pandemi ile mücadelede yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon sağlamak adına bugünde Bolvadin’de görev alan personellerimizin talep ve sorunları dinlemek için ziyaret gerçekleştirdik, pandemi süresince yoğun mesai yaparak vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veren 112 personellerimize teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba