SiyasetManşet

Hacımustafaoğlu, Bolvadin’de teşkilatıyla bir araya geldi

İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Bolvadin İlçe Başkanlığı’nı üyeleriyle bir araya geldi.

Ziyarette, Bolvadin İlçe Başkanı Süleyman Toker ve yönetimi gündem ve teşkilatlanma konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Toker, “Teşkilat Başkan Yardımcımız Faysal Hacımustafaoğlu’nun ziyaretinden dolayı partimiz yönetimi ve üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız. Bolvadin ilçe teşkilatımız güçlendirilmiş yeni yönetim ile seçime hazırız.” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti olarak olası bir erken seçime hazır olduklarını vurgulayan Hacımustafaoğlu, “Afyonkarahisar il Başkanımız Muhammet Mısırlıoğlu, İl yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kolları ile Bolvadin ilçe teşkilatımızın düzenlediği istişare toplantısına katıldık. Bolvadin teşkilatımız güçlendirilmiş yeni yönetimi ile seçime hazır, emeği geçen ilçe başkanımız Süleyman Toker ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.” ifadelerini yer verdi.

İYİ Parti Bolvadin İlçe Başkanlığında önceki dönemlerde ilçe başkanlığı görevini yürüten Akıf Koç’a, Hacımustafaoğlu tarafından plaket hediye etmesi ile ziyaret son buldu.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba