Emniyet Jandarma Haberleri

Kaymakam Bolat, emniyet ve jandarma denetledi

Kaymakam Bolat İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, inceleme ve denetlemelerde bulundu.

İlk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kaymakam Bolat , burada İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Gürfidan ile birlikte tüm birimleri ziyaret ederek, personelle görüştü ve yürütülen faaliyetler ile yapılan çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı. Kaymakam Taner Bolat İlçe Emniyet Müdürlüğünden sonra, İlçe Jandarma Komutanlığına geçen Kaymakam Taner Bolat , burada İlçe Jandarma Komutanı Teğ. Hasan Sökmen ile beraber tüm birimleri gezerek incelemelerde bulundu.

Kaymakam Bolat, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde başta İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Gürfidan ve İlçe Jandarma Komutanı Teğ. Hasan Sökmen olmak üzere tüm personele 2021 yılında yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Kaymakam Taner Bolat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nın görevlerini fedakarca ve özveriyle yürüttüklerini ifade ederek önümüzdeki yıllarda da çalışmalarında başarılar diledi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba