Bolvadin HaberGüncelManşet

Kaymakam Bolat, herkesin sevgilisi oldu

Aslen Konya’nın Ereğli ilçesinden olan Kaymakam Taner Bolat, alışılan kaymakam ya da bürokrat profilinin tam aksine davranışları ile vatandaşların gönlünü fethediyor. Küçüklerinin abisi, akrenlerinin kardeşi ve arkadaşı, büyüklerinin ise evladı oldu.

Makamda oturmaktan ziyade sürekli sokakta halkın içinde olan Kaymakam Bolat, kimi zaman kadınlarla ev önü sohbetlerine katılıyor kimi zamansa çat kapı gittiği herhangi bir dükkanda esnaflarla çay sohbeti yapıp, sıkıntılarını dinliyor.

“Halkın sevgisini kazandı”

Halk arasında güler yüzlü ve samimi hareketleri vatandaşların da yüzünü güldürürken, Kaymakam Bolat makam aracını da kullanmıyor. Halk içerisinde korumasız ve tek başına gezen, çat kapı sohbetlere katılıp vatandaşları dinleyen Bolat, pazar alışverişine kadar her ihtiyacını kendisi yapıyor.

Sıra dışı samimi kişiliği ile vatandaşlardan hep övgü alan Kaymakam Bolat, “İnsan anne baba kardeşlerinden kendini korur mu burası benim evim buradaki insanlarda benim ailemdir. Makama oturmaya değil aileme hizmet etmeye geldim. Abartmaya gerek yok ailemizin içindeyiz mutluyum ailemde benden mutlu.” ifadeleri ile övgüleri hak etmediğini söyleyecek kadar da alçakgönüllü davranıyor.

Halk içerisindeki haliyle bütün Türkiye’ye örnek gösterilen Kaymakam Bolat, sosyal medyada ve halk arasında günden güne efsaneleşiyor.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba