Bolvadin Haber

Kaymakam Bolat’an, pazar esnafına ziyaret

Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat Yunus Emre caddesinde kurulan semt Pazarını ziyaret ederek bir süre tezgahtarlık yaptı. Pazar yerinde tezgah açan pazarcı esnafıyla biraraya gelen, hayırlı işler dileğinde bulunarak taleplerini dinleyen Kaymakam Taner Bolat ‘ı tezgahta görenler şaşkınlık yaşadı.

Pazaryerinde pazarcılarla sohbet eden Kaymakam Bolat “Samimilik, sevginin ve muhabbetin taçlandığı yer pazarcıların olduğu yerdir. Hepinizden Allah razı olsun. Hepinizi tebrik ediyorum. Pazarcıların işleri zordur. Bu noktada kar demeden, kış demeden gece demeden, gündüz demeden, soğuk demeden, sıcak demeden çocuklarının rızkını temin etmek için sabahın erken saatlerinden gecenin geç vaktine kadar gelip çocuklarının nafakasını kazanan pazarcı kardeşlerimize her zaman desteği hak ediyorlar. Vatandaşa daha hesaplı sebze, daha ekonomik alışveriş konusunda yardımcı oluyorsunuz. Tüm vatandaşlarımıza aile ekonomisine katkı sağlamak için yardımcı olmak üzere gayret ediyorsunuz. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaymakam Bolat , pazaryerinin fiziki imkanlarını ve esnafın şikayetlerini dinlediklerini kaydederek “Bolvadin pazarını fırsat buldukça dolaşıyorum.
Esnafımızın durumunu, halini vaktini sorduk. Pazaryerimizin fiziki imkanlarını inceledik. Taleplerini dinledik. Bugün güzel bir etkinlik oldu. Bu ziyaretle Bolvadin halkının ve esnafın ekonomik durumunu analiz etmiş olduk. Tüm vatandaşlarımız için çarşı esnafımız gibi pazarcı esnafımız da hesaplı alışveriş imkanı sağladıkları için hepsine teşekkür ederim” dedi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba