Bolvadin Haber

Kaymakam Bolat’ın köy ziyaretlerini sürdürüyor

Bolvadin Kaymakamı Bolat , Ortakarabağ köyünü ziyaret etti . Kaymakam Bolat ile beraberindekiler  köy muhtarı ve köylü vatandaşlar tarafından karşılandı. Bolat, köylülerle sohbet etti ve kolları sıvayıp kamış biçti , Bolat , köy halkı ve muhtardan köylülerin sorunları hakkında bilgi aldı.

“Sorunların Çözümü için yine birlikte çalışacağız”

Köylülerle sohbet eden kaymakam Taner Bolat ; köylülerin talep ve ihtiyaçlarını dinleyerek ilçeye bağlı köylerin daha iyi şartlara kavuşması için yine birlikte çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Kaymakam Bolat yaptığı açıklamada; “Köylerimizi devamlı gezerek köy muhtarlarımızla birlikte köylerin potansiyel ve geleceğe yönelik kapasitelerini ve yaşam şartlarını yerinde göreceğiz. Amacımız köylerimiz hakkında bilgi sahibi olarak geleceğin yaşanabilir köylerini hem geleneksel yapı ve yaşam tarzımızı koruyarak hem de çağın ihtiyaçlarını köylerimiz ile buluşturarak inşa etmek. Köylerde insanlarımız şehir yaşamının stresinden rutin telaşından uzak ve bir on yıl sonra tüm insanların sahip olmayı isteyeceği doğa ve tarımla iç içe bir hayatı yaşadıklarını görmekten çok mutlu oldum” dedi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba