Künyemiz

Sahibi

Marka Kent Afyon Ajans markakentafyon@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni

Bolvadin Haber Merkezi

Haber Editörleri

Bolvadin Haber Merkezi

Teknik Destek

Bisiteyap Web Tasarım Ajansı info@bisiteyap.com

Yazılım

Bisiteyap Web Tasarım Ajansı

Barındırma / Hosting

Cenuta

Reklam / İletişim / Whatsapp İhbar:

+90 (272) 215 55 44 – info@bolvadinhaber.com.tr

Bolvadin Haber Merkezi (“Veri sorumlusu”) olarak, kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili mevzuat kapsamında otomatik yollarla işlemekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen aydınlanma metnimizi okuyun.

Marka Kent Afyon Ajans © Copyright 2021 bolvadinhaber.com.tr ® Tüm Hakları Saklıdır ©

YASAL UYARI

©️ Copyright 2020 bolvadinhaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde bolvadinhaber.com.tr’e aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. bolvadinhaber.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

bolvadinhaber.com.tr’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili bolvadinhaber.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.www.bolvadinhaber.com.tr üzerinde köşe yazarlarının yazdıkları yazılar www.bolvadinhaber.com.tr’yi ve sahiplerini bağlamaz. Burada sorumluluk köşe yazarlarına aittir. Aynı şekilde www.bolvadinhaber.com.tr üzerindeki bir haber, köşe yazısı yada her türlü içeriğe yapılan yorumlar www.bolvadinhaber.com.tr’yi bağlamaz, burada sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir.

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba