Eğitim

Özçal; LGS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi

Salgın döneminde okullarda yüz yüze eğitimi kesintisiz verilemediğini ve buna rağmen gerek bakanlığın gerek müdürlüğünün ve gerekse de okul ve öğretmenlerin tarafından öğrencilere en iyi şekilde LGS sınavına hazırlamaya çalıştıklarını duyuran Özçal LGS sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.

Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürü Derviş Özçal, kurum sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu süreçte özellikle velilerinizin üstün gayret ve fedakarlığı da önemlidir. Sizler bu zor şartlarda yılmadan, sabırla ve inançla sınava hazırlanmanız takdire şayandır. Tek amacımız sizlerin vermiş olduğu emeklerin karşılığını almanızdır. Bu açıdan sizlerin, LGS sınavında göstereceğiniz başarı bundan sonraki hayatınızı da genel çerçevede belirlemiş olacak.

“LGS sınavında nüfus cüzdanınızı, kaleminizi, silginizi unutmayınız.”

Uykunuzu yeterli derece de alınız. Sabah kahvaltınızı dengeli bir şekilde yapınız. Sınavınıza zamanında geliniz. Stres yapmadan, tatlı bir heyecanla sınavınıza giriniz. LGS sınavını okulda yapılan bir deneme gibi görün. Bu saatten sonra velilerimize düşen öğrencilerimize dua etmektir. Dualarımızı çocuklarımızdan eksik etmeyelim. Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak LGS sınavına hazırız. Her türlü tedbiri aldık. Bu duygu ve düşüncelerle siz Bolvadinli öğrencilerim başta olmak üzere ülkemiz genelinde sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba