Eğitim

Özçal’dan 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı mesajı

Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürü Derviş Özçal’ın mesajında, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının tüm idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız için sağlıkla, huzurla ve başarıyla geçmesini dilerim.

Sevgili Öğrencilerimiz; Okul hayatınızda her başarınız, gelecekte sizleri ve ülkemizi daha mutlu ve güzel günlere taşıyacaktır. Eğitiminiz için verdiğiniz her türlü emek size başarı olarak dönecektir. Bugün bizler için nasıl değerliyseniz yarının yetişkinleri olacağınız dünya için de kıymetli birer fert haline geleceksiniz. Gözlerinizdeki ışığın hiç sönmemesini umut ediyor, yeni eğitim öğretim yılının sizlere yeni başarılar getirmesini diliyorum.
 
Değerli Öğretmenlerim; Geleceği şekillendirecek olan siz öğretmen arkadaşlarımla yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlıyor olmaktan sevinç duyuyorum. Biliniz ki sizler sayesinde fedakârlık, özveri, güven, sevgi ve saygı kelimeleri öğretmenlik mesleği ile özdeşleşmiştir. Gelişen ülkemizin geleceğe dair güzel umutları, sizlerin ellerinde yeşerecektir. Bu duygularla 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyor, ülkemizin aydınlık geleceğinin temellerini atacak olan siz değerli meslektaşlarımı en içten duygularla selamlıyorum.
 
Kıymetli Velilerimiz; Yarınlarımızın emanetçisi çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin bu süreçte en büyük destekçisi sizlersiniz. Geleceğimiz olan öğrencilerimiz, ortak gayretimiz neticesinde başarıya ulaşacaktır. Sizlerin eğitim öğretim sürecine katılımlarınız çocuklarımızın hem akademik başarısını hem de ilgi ve yeteneklerini keşfetme ve geliştirmede tamamlayıcı ve destekleyici bir rol oynayacaktır. Hep birlikte mutlu ve verimli bir eğitim öğretim yılı geçireceğimizi temenni ediyorum.

Kıymetli İdareci ve Mesai Arkadaşlarım; Okullarınızı bulunduğu sosyal ve mahalli yapının ortasına bir kültür merkezi olarak yerleştirme gayretinizi, öğretmenler ve öğrenciler için mutlu olacakları ve sevecekleri bir okul iklimi ve güven ortamı inşa etme çabası içerisinde olduğunuzu, bizler takdirle velilerimiz ise şükranla izlemektedir. Daha çok paylaşmak, örnek olacak uygulamaları çoğaltmak, sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme çabası içerisinde yürümek vizyonumuz olmuştur.Bu anlamda sizlere teşekkür eder, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için hayırlı olmasını dilerim.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba