GüncelBelde ve Köy HaberleriBelediye

Vali Çiçek, Bolvadin ve Dişli’de temaslarda bulundu

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Şehri ilçeleriyle bir bütün olarak karış karış dolaşan, çalışmaları, yatırımları yerinden takip eden Vali Çiçek, Emirdağ ve Bolvadin ilçelerinde temaslarda bulundu.

Mesaisine Bolvadin ilçesinde başlayan Vali Gökmen Çiçek, ilk olarak Bolvadin Kaymakamlığını ziyaret etti. İlçenin yeni Kaymakamı Taner Bolat’a görevinin hayırlı olmasını diledi.

Devam eden yatırımları inceledi

Ardından Dişli beldesini ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, belediyenin işlettiği ve beldedeki 29 gencin istihdam edildiği Hibrit Köfte ile kadınların istihdam edileceği tekstil fabrikası yapılacak alanda incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Süreyya Güvenir’den bilgiler aldı. Vali Çiçek, Dişli Belediyesi tarafından yapılan, kısa sürede faaliyetlerine başlayacak olan ve 112 Acil Servis hizmeti verecek binada da incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Süreyya Güvenir’den yapılacak çalışmalara dair bilgiler aldı.

Dişli Belediye Başkanlığını ziyaret etti

Daha sonra Dişli Belde Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Başkan Süreyya Güvenir’den beldede yürütülen çalışmalar ve hayata geçirdiği projeleri hakkında bilgiler aldı. Başkan Güvenir, beldenin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden genel yapısı ve beldenin ihtiyaçları konusunda da Vali Çiçek’e bilgiler verdi. Belde de karşılaştığı vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Çiçek, kendisine iletilen talepleri dinledi. Eski Aile Sağlığı Merkezi binasının düzenlenmesi ile faaliyete geçirilen Kur’an Kursu’nu da ziyaret etti Vali Gökmen Çiçek. Binada incelemelerde bulunarak, kursta eğitim alan öğrencilerle de sohbet etti.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba