Güncel

Vali Çiçek, Gazi Aslan’ı ziyaret etti

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Kaymakam Adem Öztürk, Belediye Başkanı Fatih Kayacan beraberindeki heyet, Kuzey Irak’ta terör örgütüne karşı yürütülen operasyonda yaralanan Piyade Komando Uzman Çavuş Gazi Emin Aslan’ı da Bolvadin ilçesindeki evinde ziyaret etti.

Kuzey Irak’ta terör örgütüne karşı yürütülen operasyonda yaralanan P. Kom. Uzm. Çvş. Gazi Emin Aslan’ı da Bolvadin ilçesindeki evinde ziyaret etti. Gazi Aslan’a çiçek takdim eden ve geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Çiçek, Aslan’dan olay anını ve sonrasında yaşananları dinledi.

“Minnet ve Şükran Borçluyuz”

Devletin terörle mücadeleye büyük bir kararlıkla devam etiğini ifade eden Vali Çiçek: “Gönül ister ki bu mücadele hiç şehit vermeyelim, hiçbir askerimiz gazi olmasın. Gazilik, bir vatan evladının ulaşacağı en şanlı, en yüce makam; Türkiye Cumhuriyeti’ nin ilelebet yaşamasının en büyük teminatıdır. Bu mertebeye ulaşan siz değerli Gazilerimize sonsuz minnet ve şükran borçluyuz” dedi.

Bolvadin Haber

Bolvadin Haber - Güncel Bolvadin Haberleri, Bolvadin Sondakika Yerel Haberler ve Anlık Gelişmeler İçin Bolvadin Haber'i Takipte Kal!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Bolvadin Haber WhatsApp İhbar Hattı
👋 Merhaba